Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Legend Pour Femme Special Edition 2014 Montblanc dla kobiet

Legend Pour Femme Special Edition 2014 Montblanc dla kobiet

Legend Pour Femme Special Edition 2014 Montblanc dla kobiet Zdjęcia Legend Pour Femme Special Edition 2014 Montblanc dla kobiet Zdjęcia

Legend Pour Femme Special Edition 2014 marki Montblanc to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Legend Pour Femme Special Edition 2014 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są liczi, piwonia i gorzka pomarańcza; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Liczi Piwonia Gorzka pomarańcza

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legend Pour Femme Special Edition 2014 by Montblanc.

Legend Pour Femme Special Edition 2014 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Legend Pour Femme Special Edition 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Legend Pour Femme Special Edition 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legend Pour Femme Special Edition 2014 marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legend Pour Femme Special Edition 2014 marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Clean Wellness by Clean Purity Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Tova Beverly Hills Tova Signature Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Anya`s Garden Moon Dance Bvlgari BLV Eau d`Ete Annayake Annayake Pour Elle Light Dana Tabu Forbidden Mayssa Mayssa ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque