Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Legend Pour Femme Montblanc dla kobiet

Legend Pour Femme Montblanc dla kobiet

Mam: 7 Miałem: 3 Chcę: 11 Ukochany zapach: 1

Legend Pour Femme Montblanc dla kobiet Zdjęcia Legend Pour Femme Montblanc dla kobiet Zdjęcia Legend Pour Femme Montblanc dla kobiet Zdjęcia Legend Pour Femme Montblanc dla kobiet Zdjęcia Legend Pour Femme Montblanc dla kobiet Zdjęcia Legend Pour Femme Montblanc dla kobiet Zdjęcia

Legend Pour Femme marki Montblanc to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Legend Pour Femme został wydany w 2012 roku. Legend Pour Femme stworzyli Bernard Ellena i Nathalie Feisthauer. Nutami głowy są neroli, gorzka pomarańcza i gruszka; nutami serca są konwalia, indyjski jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i wanilia.

Neroli Gorzka pomarańcza Gruszka

Konwalia Indyjski jaśmin Kwiat pomarańczy

Nuty drzewne Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legend Pour Femme by Montblanc.

In The Mood For Love
Cheryl Cole Storm Flower

Legend Pour Femme Recenzje Perfum

Justyna34
Justyna34

Obecnie mój nr1. Owocowo-kwiatowy. Lubie pachniec nim caly dzien i noc wiec uzywam rano i wieczorem. Polecam na kazda pore roku. Przyjemnie lekko slodki. Jest radosny ale zarazem elegancki. Bardzo podoba mi i swiezy zapach i prosty, elegancki flakonik.

french_fry
french_fry

Pierwsze kilkanaście minut to bomba neroli + gorzka pomarańcza. Aromatyczny, zielony zapach z domieszką wanilii żeby nie było zbyt zimno ;) Niestety potem jest już trochę gorzej. Wanilia zostaje stłamszona przez przejrzałą, ultraslodka gruszkę i zapach zmienia się prawie nie do poznania. Jest duszno i słodko, czuję się jak w gorącej, parnej łazience gdzie chwilę wcześniej wykąpałam się w miksturze olejekow eterycznych. Po kilku godzinach od pierwszego "psiknięcia" Legend jest już zapachem bliskoskornym i z wyczuwalną nutą piżma co trochę neutralizuje wcześniejszy efekt perfumowej sauny.

Kupiłam 75 ml pod wpływem impulsu (no dobra, cena na ebay taka, że mój wewnętrzny chochlik- zakupoholik zatarł ręce z radości) i wciąż nie mogę się zdecydować czy to był udany zakup czy oddam butelkę w dobre ręce.

Z porównaniami do Pure Poison nie zgadzam się, dla mnie to dwa rozne zapachy.

kKIRA
kKIRA

Ja nie widzę wiekszego podobieństa do Pure Poison , dla mnie to dwa różne zapachy . Legend dla mojego nosa jest bardziej "dziki" niby słodzik ale ma w sobie ostry pazurek - lubi ewoluować, natomiast PP wydaje mi się bardziej przewidywalny( przynajmniej na mojej skórze ) . Projekcja bardzo dobra , trwałość również. Butelka bardzo elegancka , masywna i dośc prosta , taki elegancki dodatek :)

Carli
Carli

Zgadzam się z poprzednią opinią, że zapach bardzo podobny do Pure Poison. Podobny nie znaczy identyczny. Pure Poison jest chłodniejsze i bardziej wytrawne, natomiast w Legend pojawia się słodycz ale bardzo, bardzo zrównoważona, która staje się wyraźniejsza w wyższej temperaturze. Dlatego uważam, że im cieplej na zewnąterz tym bardziej urokliwy zapach. Wytrawność gorzkiej pomarańczy jest wtedy przełamana słodyczą a zapach staje się idealnie zbalansowany także w miarę upływu czasu. Trwałość duża - ok. 7 godzin.

vertigo
vertigo

Legend jest bardzo podobne do Pure Poison.
Ma jednak słabszą projekcję (choć wciąż dużą) i trwałość (choć wciąż dużą).

Lubię PP, a Legend jest dla mnie bardzo przyjemny - ale nie widzę sensu w tworzeniu czegoś tak podobnego do czegoś tak znanego. Legend nie jest też chyba dużo tańszy, przynajmniej na razie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Legend Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Legend Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legend Pour Femme marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legend Pour Femme marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d'Iris Shiseido Zen Givenchy Ange ou Demon Calvin Klein Eternity Moschino Couture! Giorgio Armani Armani Code for Women Yves Saint Laurent Cinema Versace Versense Tom Ford Velvet Orchid Kenzo L'Eau par Kenzo Giorgio Armani Idole d`Armani Yves Saint Laurent Belle d`Opium Yves Rocher Rose Oud Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Calvin Klein Euphoria Lanvin Eclat d’Arpège Prada Prada (Amber) Givenchy Organza Indecence Laura Biagiotti Roma Hermes Eau des Merveilles