Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Legend Intense Montblanc dla mężczyzn

Legend Intense Montblanc dla mężczyzn

Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Legend Intense marki Montblanc to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Legend Intense został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są bergamotka i ananas; nutami serca są kardamon, czerwone jabłko, maczuga herkulesa i jaśmin; nutami bazy są fasolka tonka, ekstrakt białego cedru, ambra i mech dębowy.

Bergamotka Ananas

Kardamon Czerwone jabłko Maczuga Herkulesa Jaśmin

Fasolka tonka Ekstrakt białego cedru Ambra Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legend Intense by Montblanc.

Legend

Legend Intense Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Zacznę od końca,czyli od flakonu-solidnie wykonany,masy,elegancki. A zapach,dla mnie dominuje jabłuszko,nie wiem jak się nazywa ta odmiana,ale mam jej obraz przed oczami,owszem,jest tam ananas,taki soczysty i naturalny,ale to jabłuszko gra tu pierwszo planową rolę. Zapach jest tak soczysty,że czuć w powierzu wagę pachnidła. Zapach dość intensywnie się prezentuje,wkońcu jakaś firma "dotrzymała słowa". Na wiosnę lub jesień zapach bardzo dobry,tani,porządnie wykonany z dobrymi parametrami. Gorąco polecam

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Legend Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Legend Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legend Intense marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legend Intense marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Legend Creed Aventus Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Amouage Jubilation for Men Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Dior Homme Intense Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Abercrombie & Fitch Fierce Lalique Encre Noire Sport By Kilian Straight to Heaven Guy Laroche Drakkar Noir Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Chanel Allure Homme Edition Blanche Lubin Idole Eau de Parfum Christian Dior Dior Homme Intense Kiton Kiton Men Thierry Mugler A*Men Pure Energy Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte