Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Legend Intense Montblanc dla mężczyzn

Legend Intense Montblanc dla mężczyzn

Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Legend Intense marki Montblanc to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Legend Intense został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są bergamotka i ananas; nutami serca są kardamon, czerwone jabłko, maczuga herkulesa i jaśmin; nutami bazy są fasolka tonka, ekstrakt białego cedru, ambra i mech dębowy.

Bergamotka Ananas

Kardamon Czerwone jabłko Maczuga Herkulesa Jaśmin

Fasolka tonka Ekstrakt białego cedru Ambra Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legend Intense by Montblanc.

Legend

Legend Intense Recenzje Perfum

teo
teo

Legend Intense od Montblanc jest dla mnie zapachem z rodzaju "kiedy nie wiem co na siebie wrzucić" w chłodniejszym sezonie. Wolę go dużo bardziej niż zwykłego Legend, który rzeczywiście jest bardzo podobny A&F Fierce, który to z kolei faktycznie pachnie jak wnętrze pewnego sklepu z damską odzieżą. A raczej odwrotnie. Mniejsza z tym.
Legend Intense prawdopodobnie nikogo nie obrazi, nikt też nie będzie się nim specjalnie zachwycał, dlatego dla mnie doskonale sprawdza się właśnie jako bezpieczny zapach w te chłodniejsze pory roku. Otwiera się ananasem, do którego po chwili dołącza miks jabłkowo-kardamonowy, a całość stosunkowo szybko zmierza do bazy, na którą składają się akordy tonkowo-drzewno-ambrowe. Moje osobiste skojarzenie, już mniej więcej po pół godzinie od aplikacji, biegnie jednak raczej w stronę skóry podszytej jabłkiem. Brak jej w spisie nut, więc przypuszczam, że to tonka powoduje na mojej skórze taki wydźwięk zapachu. Legend Intense jest bardzo uniwersalny, zarówno pod względem okoliczności, jak i sezonu. Myślę jednak, że przy wyższych temperaturach może męczyć. Trwałość całkiem niezła, na pewno wytrzyma około 8 godzin, z początku przy przeciętnej projekcji, później jednak bliskoskórnie.
Osobiście mam do niego sentyment i często sięgałem po niego właśnie w sytuacji kiedy nie wiedziałem czego użyć. Problem polega jednak na tym, że wraz z powiększaniem się kolekcji, takie sytuacje zdarzały się coraz rzadziej. Dlatego moim zdaniem będzie to doskonałe pachnidło dla kogoś, kto nie chce posiadać wielu zapachów i szuka czegoś bardzo uniwersalnego, szczególnie na chłodniejsze dni.

ganczar666
ganczar666

Zacznę od końca,czyli od flakonu-solidnie wykonany,masy,elegancki. A zapach,dla mnie dominuje jabłuszko,nie wiem jak się nazywa ta odmiana,ale mam jej obraz przed oczami,owszem,jest tam ananas,taki soczysty i naturalny,ale to jabłuszko gra tu pierwszo planową rolę. Zapach jest tak soczysty,że czuć w powierzu wagę pachnidła. Zapach dość intensywnie się prezentuje,wkońcu jakaś firma "dotrzymała słowa". Na wiosnę lub jesień zapach bardzo dobry,tani,porządnie wykonany z dobrymi parametrami. Gorąco polecam

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Legend Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Legend Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legend Intense marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legend Intense marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Legend Creed Aventus Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Amouage Jubilation for Men Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Dior Homme Intense Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Lalique Encre Noire Sport Abercrombie & Fitch Fierce By Kilian Straight to Heaven Guy Laroche Drakkar Noir Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Chanel Allure Homme Edition Blanche Christian Dior Dior Homme Intense Kiton Kiton Men Thierry Mugler A*Men Pure Energy Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte