Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Legend Intense Montblanc dla mężczyzn

Legend Intense Montblanc dla mężczyzn

Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Intense Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Legend Intense marki Montblanc to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Legend Intense został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są bergamotka i ananas; nutami serca są kardamon, czerwone jabłko, maczuga herkulesa i jaśmin; nutami bazy są fasolka tonka, ekstrakt białego cedru, ambra i mech dębowy.

Bergamotka Ananas

Kardamon Czerwone jabłko Maczuga Herkulesa Jaśmin

Fasolka tonka Ekstrakt białego cedru Ambra mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legend Intense by Montblanc.

Legend

Legend Intense Recenzje Perfum

Legend Intense by Montblanc 3.80 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Legend Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Legend Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legend Intense marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legend Intense marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Legend Amouage Jubilation for Men Christian Dior Dior Homme Intense Abercrombie & Fitch Fierce Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Lalique Encre Noire Sport By Kilian Straight to Heaven Creed Aventus Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Dior Homme Intense Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Guy Laroche Drakkar Noir Gucci Gucci Pour Homme II Chanel Allure Homme Edition Blanche Burberry London for Men Kiton Kiton Men Thierry Mugler A*Men Pure Energy Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme