Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Femme de Montblanc Montblanc dla kobiet

Mam: 24 Miałem: 25 Chcę: 18 Ukochany zapach: 1

kakaowy
cynamonowy
Femme de Montblanc Montblanc dla kobiet Zdjęcia Femme de Montblanc Montblanc dla kobiet Zdjęcia Femme de Montblanc Montblanc dla kobiet Zdjęcia Femme de Montblanc Montblanc dla kobiet Zdjęcia Femme de Montblanc Montblanc dla kobiet Zdjęcia

Femme de Montblanc marki Montblanc to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Femme de Montblanc został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są ananas, cynamon, bergamotka i kardamon; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, róża turecka i heliotrop; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo, malina, brzoskwinia, ciemna czekolada i wetyweria.

Ananas Cynamon Bergamotka Kardamon

Kwiat pomarańczy Jaśmin Róża turecka Heliotrop

Ambra Paczula Piżmo Malina Brzoskwinia Ciemna czekolada Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme de Montblanc by Montblanc.

Divas
Starlight

Femme de Montblanc Recenzje Perfum

mamigora
mamigora

Pierwszy test mnie odrzucił, zgrzyt metalicznych i kwasnych nut. Nie mam pojęcia dlaczego tak sie stało, bo za drugim razem poczułam sie błogo. Za trzecim poczułam się miło, a za czwartym ponownie cos nie przypadło do gustu. Sęk w tym, że Femme de Mont Blanc, ta czekolada, najlepszej marki, powiedzmy belgijska z nutką ananasa, wnosi w nutach serca za dużo różanej konfitury, która cofa w czasie. Dodatkowo zapach staje sie jakis taki 'mączny' jakby ktoś dosypał pudru i płatków mydlanych.
Przyjemny, ale trochę nam nie po drodze.

Niby nic wielkiego – owoce z lekko kakaową paczulą i trochę kwiatów, ale trudno mu się oprzeć. Jest kremowy, miękki, jednocześnie paczula nadaje mu delikatnego pazura. Uroczy. Bardzo dobra trwałość.

charaxes
charaxes

Trwałe, bardzo, to mogę powiedzieć na początek. Ciepłe,lekko słodkawe, ale naprawdę lekko, pewnie za sprawą czekolady i ananasa. Mnie się bardzo podobały aż do czasu gdy usłyszałam nieatrakcyjną wypowiedź znajomej gdy weszłam do pomieszczenia: " O fuj, ktoś ma jakieś męskie perfumy". Dosłownie tak, a tylko ja do tego pomieszczenia weszłam. Dopiero po tej uwadze zaczęłam odbierać te perfumy jako męskie, wcześniej w ogóle takie nie wydawały mi się. Siła perswazji? Być może, ale ja już raczej do nich nie wrócę, a szkoda bo są mocno trwałe. Szal pachniał nimi ok 2 tygodnie.

Weronique
Weronique

przekonałam sìę do niego po kilku aplikacjach, jest KOBIECY i taki bezpieczny na co dzień

gugusia
gugusia

Uwielbiam ten zapach dzięki duzym ilosciom kardamonu ciemnej czekolady i piżma. Wieczorowy, tajemniczy, seksowny... Zwraca uwagę płci przeciwnej. I gdyny nie skandaliczna trwałość i projekcja pewnie kupiłabym kolejny falkon. A tak... Niestety. Poprzestane na 1 flakonie, w którym właśnie ujrzałam dno.

matka1973
matka1973

Zapach, który dość długo testowałam zanim mnie zauroczył. Jest ciepły, otulający i taki powiedziałabym kremowo - pudrowy. Tak ja wyczuwam w nim puder. Początek lekko męski ale to akurat lubię. Niesamowicie trwały, co mnie dziwi, bo moja skóra płata różne figle jeśli o trwałość chodzi. Jestem nim zachwycona.

Poisonka
Poisonka

Perfumy zamówione w ciemno. Sugerowałam się tylko pozytywnymi recenzjami oraz nutami zapachowymi, gdyż uwielbiam kiedy dane perfumy mają czekoladę w składzie.
Niestety te perfumy to moje największe rozczarowanie. Nie wiem czy trafiłam na jakąś podróbę(zamawiałam w jednej z najbardziej popularnych perfumerii internetowych) czy może były źle przechowywane( zamówiłam tester EDT). One po prostu są bezwonne, więc nawet ciężko jest się wypowiedzieć na temat zapachu, bo go po prostu nie ma :(
Ładny flakon i nic poza tym. Nawet do odświeżania pomieszczeń się nie nadają.

hedera_helix
hedera_helix

Zapach jest niebanalny, słodki(choć bywa kwaskowaty) i przyjemny. Bardzo się rozwija na skórze, można wyczuć w nim nuty czekolady, cymanonu, owoców i trochę róży. Podchodziłam do niego kilka razy, jak na razie nie zdecydowałam sie na zakup, gdyż słodkie zapachy szybko mi się nudzą. Dość trwały i niedrogi :)

aliss
aliss

Mała popularność to ich ogromna zaleta, są nietuzinkowe, owocowo-przyprawowe, momentami trochę "męskie", ale bardzo je lubię.

Szarada
Szarada

Nigdy mnie ciagnęło do tego zapachu, nawet nie byłam w stanie sobie usmysłowić jak to pachniało, a kiedyś testowałam. Zupełnym przypadkiem próbka znalazła się w moich rękach. Czytałam opinie, jakoby Femme De Montblanc był podobny do Słonia Kenzo. Nic z tych rzeczy, to nie ten kaliber i zupełnie inny zapach. Z początku poczułam lekko mydlany delikatny aromat. Cynamon zdecydowanie jest wyczuwalny. Coś mi zaczęło świtać, że znam skądś ten zapach, ale niekoniecznie są to damskie perfumy i w końcu mnie olśniło. Femme de Montblanc pachnie bardzo podobnie do Le Male Gaultiera. Tak, klasycznego Le Male. Drogie Panie, jeśli zawsze podobał się Wam Le Male, ale nie miałyście odwagi sięgnąć po niego, Femme de Montblanc będzie świetnym zamiennikiem! Jestem zachwycona.

elczyk
elczyk

Mieć te perfumy to sama radość. Dla mojego nosa to perfumy doskonałe. Od aplikacji po zakończenie projekcji są piękne. A jest to uroda wielowymiarowa i bardzo zmienna. Dobiegają do mnie aromaty owoców, kwiatów i przepysznych przypraw wschodnich, czasami trochę pieprzu. Inaczej pachą w pomieszczeniu, inaczej na powietrzu. Bardzo trwałe. Gdy rano spryskam nimi skórę, dopiero wieczorem dane jest mi zasmakować waniliowo-ambrowego otulenia, kończącego emisję. Na tkaninach utrzymują się właściwie do prania. Perfumy z "ogonem". Niepowtarzalne, nie podobne do rządnych innych mi znanych. Mało popularne - nie wiem dlaczego? Ale to także zaleta. I o dziwo wersja EDT na mojej skórze jest znacznie bogatsza i trwalsza. Zdecydowanie na chłodniejsze dni: od jesieni do wiosny.

Femme de Montblanc by Montblanc 3.56 out of 5 based on 54 ratings and 11 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Femme de Montblanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Femme de Montblanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme de Montblanc marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme de Montblanc marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alexander McQueen My Queen Torrente L`Or de Torrente Christian Dior Midnight Poison Lalique Amethyst Mauboussin Histoire d`Eau Oriflame M by Marcel Marongiu Gucci Gucci Guilty Kenzo Kenzo Amour Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Cartier Le Baiser Du Dragon Moschino Toujours Glamour Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Lolita Lempicka Si Lolita Moschino Couture! Christian Dior Hypnotic Poison Cacharel LouLou