Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Emblem Intense Montblanc dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 3

cynamonowy
lekko korzenny

Emblem Intense marki Montblanc to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Emblem Intense został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut, szałwia muszkatołowa, kardamon i kolendra; nutami serca są liść fiołka, jabłko, róża, cynamon i gałka muszkatołowa; nutami bazy są nuty drzewne, paczula, fasolka tonka i zamsz.

Grejpfrut Szałwia muszkatołowa Kardamon Kolendra

Liść fiołka Jabłko Róża Cynamon Gałka muszkatołowa

Nuty drzewne Paczula Fasolka tonka Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emblem Intense by Montblanc.

Emblem Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Emblem Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Emblem Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emblem Intense marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emblem Intense marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Azzaro Jetlag Odori Zafferano Egofacto Jamais le Dimanche Trussardi Trussardi Inside Iced Abercrombie & Fitch Colden Azzaro Pure Cedrat Adidas Adidas Sport Field Demeter Fragrance Fresh Ginger James Heeley Cedre Blanc Coty Avatar Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Madonna Nudes 1979 Pour Homme