Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

ozonowy
cynamonowy
wodny
Emblem Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Emblem Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Emblem marki Montblanc to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Emblem został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są grejpfrut, szałwia muszkatołowa i kardamon; nutami serca są liść fiołka i cynamon; nutami bazy są nuty drzewne i fasolka tonka.

Grejpfrut Szałwia muszkatołowa Kardamon

Liść fiołka Cynamon

Nuty drzewne Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emblem by Montblanc.

Emblem Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Emblem, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Emblem, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emblem marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emblem marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Fahrenheit Absolute Viktor&Rolf Spicebomb Eau Fraiche Paco Rabanne Black XS Tom Ford Grey Vetiver Viktor&Rolf Spicebomb Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Dior Homme Burberry London for Men Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent L`Homme Sport Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau de Parfum Bvlgari Aqva Amara CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Lalique Encre Noire A L`Extreme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Burberry The Beat for Men Viktor&Rolf Antidote Kenzo Power L`Artisan Parfumeur Al Oudh