Marki » M » kwiatowe « Grupy

Suggestion Eau d`Or Montana dla kobiet

Suggestion Eau d`Or Montana dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Suggestion Eau d`Or Montana dla kobiet Zdjęcia Suggestion Eau d`Or Montana dla kobiet Zdjęcia Suggestion Eau d`Or Montana dla kobiet Zdjęcia

Suggestion Eau d`Or marki Montana to kwiatowe perfumy dla kobiet. Suggestion Eau d`Or został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są nuty zielone, fiołek, brzoskwinia, hiacynt i bergamotka; nutami serca są orchidea, korzeń irysa, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Nuty zielone Fiołek Brzoskwinia Hiacynt Bergamotka

Orchidea Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Suggestion Eau d`Or by Montana.

Suggestion Eau d`Or Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montana Suggestion Eau d`Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montana Suggestion Eau d`Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Suggestion Eau d`Or marki Montana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Suggestion Eau d`Or marki Montana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Avon Treselle Guerlain With Love Nutrimetics Ooh La La Jessica McClintock Always & Forever Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Chloe Chloe Eau de Toilette Loewe Aire Loco Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Blue Orchidee Salvatore Ferragamo Incanto Bloom Ana Hickmann Ana Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid