Marki » M » kwiatowe « Grupy

Suggestion Eau d`Or Montana dla kobiet

Suggestion Eau d`Or Montana dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Suggestion Eau d`Or Montana dla kobiet Zdjęcia Suggestion Eau d`Or Montana dla kobiet Zdjęcia Suggestion Eau d`Or Montana dla kobiet Zdjęcia

Suggestion Eau d`Or marki Montana to kwiatowe perfumy dla kobiet. Suggestion Eau d`Or został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są nuty zielone, fiołek, brzoskwinia, hiacynt i bergamotka; nutami serca są orchidea, korzeń irysa, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Nuty zielone Fiołek Brzoskwinia Hiacynt Bergamotka

Orchidea Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Suggestion Eau d`Or by Montana.

Suggestion Eau d`Or Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montana Suggestion Eau d`Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montana Suggestion Eau d`Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Suggestion Eau d`Or marki Montana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Suggestion Eau d`Or marki Montana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Curious Britney Spears Marc Jacobs Blush Jacadi Jacadi Eau de Senteur Miller Harris Geranium Bourbon Sarah Horowitz Parfums Perfect Love Diptyque Do Son CnR Create Taurus Pacifica Nerola Orange Blossom The Body Shop White Gardenia Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee InStyle Sex in The City Kiss Romane Vida Tiger Lily