Marki » M » kwiatowe « Grupy

Suggestion Eau d`Argent Montana dla kobiet

Suggestion Eau d`Argent Montana dla kobiet

Suggestion Eau d`Argent Montana dla kobiet Zdjęcia Suggestion Eau d`Argent Montana dla kobiet Zdjęcia Suggestion Eau d`Argent Montana dla kobiet Zdjęcia Suggestion Eau d`Argent Montana dla kobiet Zdjęcia

Suggestion Eau d`Argent marki Montana to kwiatowe perfumy dla kobiet. Suggestion Eau d`Argent został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Max Gavarry. Nutami głowy są nuty zielone, mandarynka, fiołek, brzoskwinia, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są cyklamen, lilia, orchidea, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Nuty zielone Mandarynka Fiołek Brzoskwinia Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Cyklamen Lilia Orchidea Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Suggestion Eau d`Argent by Montana.

Suggestion Eau d`Argent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montana Suggestion Eau d`Argent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montana Suggestion Eau d`Argent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Suggestion Eau d`Argent marki Montana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Suggestion Eau d`Argent marki Montana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage M. Asam Rose The Healing Garden In Bloom Henri Bendel Gardenia & Vanilla Jo Malone Orange Blossom Calvin Klein Euphoria Crystalline Mojo Be Different Opus Oils Burlesque: Tramp Molinard 160 Joya Shades of Dusk Royal Jasmine Novaya Zarya Gvozdika Perry Ellis 360° Black for Women