Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Parfum d`Elle 2 Montana dla kobiet

Parfum d`Elle 2 Montana dla kobiet

Parfum d`Elle 2 Montana dla kobiet Zdjęcia

Parfum d`Elle 2 marki Montana to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Parfum d`Elle 2 został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są Śliwka, nuty zielone, liść czarnej porzeczki, pieprz i brzoskwinia; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, imbir, drzewo sandałowe, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo, kokos i wetyweria.

Śliwka Nuty zielone Liść czarnej porzeczki Pieprz Brzoskwinia

Goździk (roślina) Tuberoza Imbir Drzewo sandałowe Jaśmin Ylang-ylang Róża

Ambra Paczula Piżmo Kokos Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum d`Elle 2 by Montana.

Parfum d`Elle 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montana Parfum d`Elle 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montana Parfum d`Elle 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum d`Elle 2 marki Montana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum d`Elle 2 marki Montana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Givenchy Hot Couture White Collection Avon Make Me Smile Iceberg Iceberg Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God Replay Replay Your Fragrance! for Her Filles des Iles Floral Solaire Love Passport Piece of Peace Korloff Paris Korloff Christophe Guillarme Le Tapis Rouge