Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Montana Mood Sexy Montana dla kobiet

Montana Mood Sexy Montana dla kobiet

Mam: 1

Montana Mood Sexy marki Montana to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Montana Mood Sexy został wydany w 2006 roku. nutami serca są piwonia i rezeda;

Piwonia Rezeda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Montana Mood Sexy by Montana.

Montana Mood Sexy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montana Montana Mood Sexy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montana Montana Mood Sexy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Montana Mood Sexy marki Montana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Montana Mood Sexy marki Montana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Estée Lauder Knowing Lancetti Lancetti Femme Yves Rocher Comme une Evidence Guerlain Philtre d'Amour Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Tom Ford White Patchouli Molyneux Quartz pour Femme Guerlain Sous le Vent Perfumer`s Workshop Samba Nova Lancome Hypnose Senses Paco Rabanne La Nuit Marc de la Morandiere Sissi