Marki » M » kwiatowo - wodne « Grupy

Montana Blue Montana dla kobiet

Montana Blue Montana dla kobiet

Montana Blue marki Montana to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Montana Blue został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. nutami serca są piwonia i róża; nutami bazy są cyprys i białe piżmo.

Piwonia Róża

Cyprys Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Montana Blue by Montana.

Montana Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montana Montana Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montana Montana Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Montana Blue marki Montana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Montana Blue marki Montana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Oriflame Eclipse Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine Mistral South Seas Oscar de la Renta Oscar Bamboo Sarantis B.U. Icy Galimard Si Tu Savais... Prescriptives Potion Jil Sander Jil Sander Sport Water for Women Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink Lancome O Oui! Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 4 Matthew Williamson Lotus