Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Just Me Montana dla kobiet

Just Me Montana dla kobiet

skórzany
miodowy

Just Me marki Montana to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Just Me został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Perfumy zawierają takie składniki, jak miód, ananas, skóra, melon, jaśmin, ciemna czekolada, imbir, grejpfrut, czarny pieprz, przyprawy i piżmo.

Miód Ananas Skóra Melon Jaśmin Ciemna czekolada Imbir Grejpfrut Czarny pieprz Przyprawy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Me by Montana.

Just Me Recenzje Perfum

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Leniwy, słoneczny, wiosenny poranek, gdzieś na przedmieściach większego miasta, może na prowincji. Z dala od zgiełku, dzikich tłumów, korków, smogu, brudu, wyścigu szczurów i wiecznego napięcia nerwowego. Zamiast tego spokój, spełnienie, bezpieczeństwo, ciepło, optymizm. Tak pachnie Just Me. Tak pachnie w mojej ocenie Słodkie/Piękne Życie.

Otwarcie to gęsta słodycz ananasa, dodatkowo wzmocniona płynnym, złocistym miodem. Nie jest to ananas wyciągnięty z puszki, ociekający lepkim sokiem, to świeży, dojrzały owoc. Nie ma tu sztucznego, mdłego, zapychającego miodu, ten w Just Me jest naturalny, aromatyczny, lekki. Do tego kilka kostek najlepszej jakości gorzkiej czekolady oraz coś, co dodaje tym perfumom lekkości, subtelności, przejrzystości. Być może to imbir albo grejpfrut? Nie są one wyczuwalne dosłownie, ale tworzą bardzo przyjemny klimat. W tle odrobina przypraw, dla zachowania równowagi.
Skóra nie pojawia się od razu. Zaznacza swą obecność stopniowo, najlepiej wyczuwalna jest w bazie. Na szczęście nie jest to skóra surowa, szorstka, dosłowna, za tego typu skórą nie przepadam. Pachnie ona delikatnie, miękko, lekko pudrowo, doskonale stapia się z ciepłą, miodową słodyczą, dodaje jej elegancji i charakteru, zwiększa poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Pierwsze testy nadgarstkowe przeprowadzałam razem z Extatic Intense Gold. Oba zapachy wydały mi się dość podobne jeśli chodzi o charakter (nie kompozycyjnie), jednak Balmain okazał się być w porównaniu do Montany cięższy, bardziej nasycony, lepki, pozbawiony finezji. W Just Me jest sporo przestrzeni, która pozwala na zaczerpnięcie powietrza i pełne rozkoszowanie się pięknem tych perfum.
Trwałość i intensywność uważam za poprawne – przez około 6-7 godzin towarzyszy mi delikatny obłok tych perfum. Opierając się na opiniach z sąsiedniego portalu, oczekiwałam większego mocarza, ale nie jest źle.

W jednej z recenzji przeczytałam, że Just Me pachną jak perfumy, które zostały wyprodukowane w latach 70. lub 80. Według mnie równie dobrze mogłyby pojawić się na rynku rok, 10 czy 50 lat temu, bo ich uroda jest uniwersalna, ponadczasowa, podobnie jak aura spełnienia, wyciszenia i świętego spokoju, którą te perfumy roztaczają. Jeden z moich nowych ulubieńców, testy polecam przede wszystkim miłośnikom miodu i skóry.

Zaintrygowały mnie nuty i rozbierany flakonik;), ale sam zapach nie jest niczym nadzwyczajnym, choć jest dobrze zrobiony i trwały.

Początek jest ziołowo - cytrusowy, a później to już miks różnorakich przypraw, głównie wyczuwam pieprz i imbir. Całość jest ostra, niesłodka, odrobinę męska. W sieci czytałam porównania ze Słoniem i Organzą Indecence, ale nie wyczuwam żadnego związku z w/w.

Przyzwoicie, ale bez zachwytów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montana Just Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montana Just Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Me marki Montana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Me marki Montana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Byzance Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Ginestet Botrytis Rochas Femme Rochas Vivienne Westwood Boudoir ScentStory 24 Gold Jacques Fath Fath de Fath Juliette Has A Gun Citizen Queen Slava Zaitsev Nikita Rochas Tocade Alexander McQueen Kingdom Hermes Elixir des Merveilles Fendi Fendi Theorema Kenzo Madly Kenzo Oud Collection Balenciaga Cristobal Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Piotr Czarnecki She Sensei Calvin Klein Obsession Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Satellite Padparadscha