Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Wood and Spices Montale dla mężczyzn

Wood and Spices Montale dla mężczyzn

agarowy

Wood and Spices marki Montale to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), wetyweria, drzewo sandałowe i kadzidło.

Agar (oud) Wetyweria Drzewo sandałowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wood and Spices by Montale.

Wood and Spices Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Wood and Spices, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Wood and Spices, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wood and Spices marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wood and Spices marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Chocolate Greedy Juliette Has A Gun Lady Vengeance Jil Sander Sun Byredo Bal d'Afrique Narciso Rodriguez Narciso Givenchy Pi Neo Joop! Joop! Le Bain Serge Lutens Un Bois Vanille Serge Lutens Santal Majuscule Givenchy Hot Couture Montale Roses Musk Montale Rose Night Serge Lutens Fourreau Noir Fendi Fendi Theorema Vivienne Westwood Anglomania Byredo Gypsy Water Giorgio Armani Cuir Noir Rochas Tocade Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Aquolina Gold Sugar