Marki » M » aromatyczno - owocowe « Grupy

Wild Pears Montale dla kobiet i mężczyzn

Wild Pears Montale dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

wodny

Wild Pears marki Montale to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wild Pears został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są bergamotka i gruszka; nutami serca są konwalia i goździk (roślina); nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Gruszka

Konwalia Goździk (roślina)

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Pears by Montale.

Wild Pears Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Różnie z tą gruszką u mnie bywało.Nie spieszyłam się z recenzją ponieważ były dni gdy mogłabym tylko napisać same negatywy o sztucznej gruszce. Nie wiem od czego to zależy ale z czasem zaczęłam inaczej, zdecydowanie przyjemniej odbierać ten zapach a dzisiaj już kliknęłam "Lubię".
Wild Pears ma dominujące otwarcie i bazę.Serca zapachu nie wyczuwam. Na początku zdecydowana gruszka, kiedyś dla mnie bardzo sztuczna, dzisiaj po prostu konkretna, twarda.Jej zapach snuje się aż do momentu gdy na arenę wkracza baza z dominującą wanilią, piżmem i drzewem sandałowym- w takiej kolejności. Dzięki temu, zapach staje się przytulny, cieplejszy z lekkim owocowy posmakiem. Nie jest to propozycja najważniejsza na rynku perfumeryjnym, ale jako owcowy, aromatyczny zapach może sobie być, może ktoś zechce skorzystać.
Trwałość około sześciu godzin ze słabą projekcją. Flakon typowy dla Montale.

Wild Pears by Montale 4.67 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Wild Pears, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Wild Pears, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Pears marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Pears marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Avon 60's Mod Humiecki & Graef Multiple Rouge Demeter Fragrance Redhead in Bed Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Avon Blue Rush Intense Detaille Miles Romane Jet 365 Cabana for Two Teufels Kuche Widow Queen Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Demeter Fragrance Badtz-Maru Huitieme Art Parfums Vohina Huitieme Art Parfums Aube Pashmina