Marki » M » « Grupy

Mam: 1 Chcę: 1

agarowy
ziołowy
tytoniowy

Wild Aoud marki Montale to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wild Aoud został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, dzięgiel, bergamotka, agar (oud), drzewo tekowe, paczula, tytoń i ambra.

Geranium Dzięgiel Bergamotka Agar (oud) Drzewo tekowe Paczula Tytoń Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Aoud by Montale.

Wild Aoud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Wild Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Wild Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Aoud marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Aoud marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
XOXO XOXO Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008 Slava Zaitsev Autenthic Maroussia Royal Copenhagen Royal Copenhagen Musk Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere Cartier Santos Eau de Sport Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride John Varvatos Artisan Black Zwitsal Eau de Zwitsal Madonna Nudes 1979 Sparkle Escentric Molecules Molecule 03