Marki » M » « Grupy

Mam: 1 Chcę: 1

agarowy
ziołowy
tytoniowy

Wild Aoud marki Montale to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wild Aoud został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, dzięgiel, bergamotka, agar (oud), drzewo tekowe, paczula, tytoń i ambra.

Geranium Dzięgiel Bergamotka Agar (oud) Drzewo tekowe Paczula Tytoń Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Aoud by Montale.

Wild Aoud Recenzje Perfum

Oud z dodatkiem kwaśnej bergamotki i wytrawnego geranium, co daje wrażenie drzewno - mydlane, innych nut nie wyczuwam. Dość ciekawy, choć jak dla mnie za ostry, za mało słodki, dodatkowo szybko zamiera na skórze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Wild Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Wild Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Aoud marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Aoud marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Parfums DelRae Bois de Paradise Puma Jamaica² Man Royall Fragrances Royall Muske Lucien Lelong Lelong DSH Perfumes Eau de Coquette (The Perfumed Court; Natural) Pacifica Tuscan Blood Orange Julian Rouas Private Collection Rubino Cosmetics Room 726 White CB I Hate Perfume CBMUSK Ted Baker Skinwear Summer for Man Jennifer Lopez Love & Glamour Montale Mango Manga