Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

żółtych kwiatów
ozonowy
wodny
White Musk Montale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

White Musk marki Montale to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść fiołka, ylang-ylang i piżmo.

Liść fiołka Ylang-ylang Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk by Montale.

White Musk Recenzje Perfum

White Musk by Montale 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale White Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale White Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Moschino Cheap & Chic I Love Love Etro Musk Keiko Mecheri Peau de Peche Alexander McQueen My Queen Light Mist Avon Bond Girl 007 Sonoma Scent Studio Rose Musc Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Bruno Acampora Sballo Sarantis B.U. Blossom Rasasi First Love Gap Stay Jeanne Arthes CO2 Pink Label