Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Velvet Flowers Montale dla kobiet

Velvet Flowers Montale dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Velvet Flowers marki Montale to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Velvet Flowers został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, szafran, róża, kwiat brzoskwini, nuty owocowe, drzewo sandałowe, piżmo i balsam gurjan.

Jaśmin Ylang-ylang Szafran Róża Kwiat brzoskwini Nuty owocowe Drzewo sandałowe Piżmo Balsam gurjan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Flowers by Montale.

Voyage en Arabie Black Intensive Aoud
Madinah

Velvet Flowers Recenzje Perfum

Bardzo ładna, wdzięczna róża – jest słodka, ale ani odrobinę jadalna. W tle plącze się odrobina owoców, w nutach jest obecny również szafran, ale na szczęście go nie czuć, bo potrafi mi koncertowo popsuć różę.

Mocny, dobrze wyczuwalny przez cały dzień zapach.

Izabela
Izabela

Okadzona róża :)
Piszę recenzję po raz drugi. Ciekawa to kompozycja. Jak zawsze u Montale, projekcja doskonała, trwałość 12+.
Z pewnością główną bohaterką jest róża, ale nie jest ona taka oczywista. Do głosu dochodzi także ylang-ylang, piżmo i szafran.
Całość wydaje się tajemnicza, jest w nich jakiś taki efekt osnutych welwetowym dymem kwiatów. Po raz drugi ten efekt wyczuwam na swojej skórze, więc musi być coś na rzeczy.
Może to balsam gurian daje ten efekt? Wprowadza nas w okadzone, orientalne klimaty?
Warte poznania :)

Velvet Flowers by Montale 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Velvet Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Velvet Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Flowers marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Flowers marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Dolce&Gabbana By Versace Jeans Couture Glam Versace Versace Woman Roberto Verino Verino Pour Homme The Body Shop White Musk Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Girard Provence Spring Roberto Capucci Opera III Bond No 9 Washington Square LR Heidi Klum Dreams ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque Sabon Zohar (Musk)