Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Absolu Montale dla kobiet

Vanille Absolu Montale dla kobiet

cynamonowy

Vanille Absolu marki Montale to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, cynamon, goździk (przyprawa) i nuty drzewne.

Wanilia Cynamon Goździk (przyprawa) Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Absolu by Montale.

Les Orientaux: Vanille

Vanille Absolu Recenzje Perfum

Ciężka, spożywcza, gęsta wanilia – nie jest jednak zbyt słodka, dzięki dużej dawce nieco metalicznych goździków.

Nie do końca mi pasuje, bo jest w nim coś sztucznego i tłustego – jak pachnące akcesoria do samochodów. Szkoda, że nie czuć w nim obecnego w nutach cynamonu, bo mogło być interesująco, a jest tak sobie.

Arsonist
Arsonist

Vanille Absolu mogę z czystym sumieniem zarekomendować wszystkim miłośniczkom lekko orientalnej słodyczy i gourmandu. Zapach ten nie stanowi może szczytu perfumeryjnego wyrafinowania, ale na pewno jest to rozkoszny zimowy przytulasek i poprawiacz humoru. Pierwszoplanową rolę gra oczywiście wanilia, ale pozostałe składniki również są wyczuwalne, przydając kompozycji charakteru. Mamy tu więc nuty drzewne, które kojarzą mi się z drzewem sandałowym z Sensuous, korzenną nutę goździka i szczyptę cynamonu. Zestaw ten tworzy bardzo ciepły i otulający zapach natury ciasteczkowo-pierniczkowej.

Największą zaletą wanilii od Montale są jednak jej fenomenalne parametry. Projekcja jest niesamowita - dwie koleżanki z pracy, wchodząc do pokoju, gdzie siedziałam opryskana Vanille Absolu, z miejsca pytały, co tu tak słodko, świątecznie pachnie. ;) Nie zidentyfikowawszy żadnych innych możliwych źródeł podobnego zapachu, uznałam, że muszę to być ja! To dowodzi również świetnej trwałości tych perfum, bo jedna z sytuacji miała miejsce dobrych kilka godzin po ich aplikacji. Tak więc polecam dawkować ostrożnie i chyba jednak na wieczorowe okazje, bo cały dzień spędzony w tak gęstej waniliowej chmurze może zmęczyć najtwardszego zawodnika.

Na chwilę obecną mój faworyt w kategorii wanilio-orientu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Vanille Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Vanille Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Absolu marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Absolu marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Mira-Bai Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco Ralph Lauren Ralph Hot Lancome Hypnose Eau Legere Demeter Fragrance Banana Flambee Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It Montale Mukhallat Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Demeter Fragrance Cinnamon Bun Demeter Fragrance Gingerbread Romane Jet 365 Romantic Getaway