Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanilla Extasy Montale dla kobiet

Vanilla Extasy Montale dla kobiet

Vanilla Extasy marki Montale to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są morela i kwiat moreli; nutami serca są ylang-ylang, wanilia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, mahoń, Żywice i benzoes.

Morela Kwiat moreli

Ylang-ylang Wanilia Jaśmin

Drzewo sandałowe Mahoń Żywice Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Extasy by Montale.

Flowerbomb
Possess

Vanilla Extasy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Vanilla Extasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Vanilla Extasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Extasy marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Extasy marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Hypnose Cartier Le Baiser Du Dragon Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Ginestet Botrytis Thierry Mugler Angel Hermes L’Ambre des Merveilles Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Montale Powder Flowers Sonia Rykiel Rykiel Woman Amouage Amouage Lyric Woman Juliette Has A Gun Mad Madame Chloe Chloe Narcisse Penhaligon`s LP No:9 Guerlain L'Heure Bleue Keiko Mecheri Gourmandises Juliette Has A Gun Lady Vengeance Tom Ford Tuscan Leather Cartier Baiser Vole