Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Starry Night Montale dla kobiet i mężczyzn

Starry Night Montale dla kobiet i mężczyzn

Starry Night Montale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Starry Night marki Montale to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Starry Night został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i jabłko; nutami serca są paczula, róża i jaśmin; nutami bazy są nuty pudrowe, ambra i białe piżmo.

Cytryna Bergamotka Jabłko

Paczula Róża Jaśmin

Nuty pudrowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Starry Night by Montale.

Starry Night Recenzje Perfum

Anaita
Anaita

Niestety nie czuję tu żadnych owoców. Na pierwszy plan wysuwa się piżmo i ambra, które tu wyostrzają zapach w początkowych nutach, ale w kolejnym etapie pięknie stapiają się ze skórą. Póżniej stopniowo wyłania się gdzies w tle róża. Co ciekawe zimą zapach mnie odrzucił - był zbyt mocny, ostry i wręcz ranił nos, a najlepiej zagrał w ciepły chociaż wietrzny dzień. Typowy uniseks. Długotrwała projekcja jak to u Montale.

lenuary
lenuary

To jest zapach z serii bardziej meskich-napewno..u mnie to kategoria: Karleidoscope, Super Cedar Byredo i ostatecznie Sospiro Accento...
Wczesniej byl nieprzystępny, mocno gryzący w nos i taki szorstki...dzis, w chlodniejszy i pochmurny letni dzien, nagle sie okazalo....ze zabrzmiala w nim róza! Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu...
Nie czuje tam jablek...czuc za to pizmo i ambre...i jakies takie cos pieprznego jak by ciut. No i dzisiaj rozyczke :) czy sa bezpiecznym zapachem?nieee...ktory montntalak taki jest!? Jedynie co, to chyba flower powder-a i to moze zabic w zbyt duzej ilosci.
Polecam znawcom Montale i wielbicielkom mocnych niebanalnych kompozycji, z nutka unisexu.

zielona
zielona

Korzenny i aromatyczny, w moim odczuciu bardziej męski niż damski. Otwarcie lekko "aventusowe", ale wzmocnione nutą gęstego miodu. Mimo to nie jest ani trochę słodko czy ulepnie - intensywna aromatyczna świeżość [i soczystość zielonych jabłek] zgrabnie równoważy przebijający z głębin zapachu słodki orient.

To nie jest zły zapach, jestem pewna że dla wielu osób będzie idealnym i bezpiecznym zapachem na co dzień - ale mnie niestety nie porwał. Może ze względu na tę jabłkową aromatyczność, a może przez migrenę, którą Starry Night wywołał, jak zaczarowany flet szczury... x.x

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Starry Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Starry Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Starry Night marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Starry Night marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Azuree Pure Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Hanae Mori Magical Moon Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Burberry Burberry Brit Gold Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter Carla Fracci Hamlet Shiseido Zen Concentrated Roxana Illuminated Perfume Lyra M. Micallef Night Aoud D.S. & Durga Shake Shake Senora Tom Tailor Liquid Woman