Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Starry Night Montale dla kobiet i mężczyzn

Starry Night Montale dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 3
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 2 Chcę: 1

główne akordy
cytrusowy
piżmowy
paczulowy
różany
pudrowy
Zdjęcia
Starry Night Montale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Starry Night marki Montale to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Starry Night został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i jabłko; nutami serca są paczula, róża i jaśmin; nutami bazy są nuty pudrowe, ambra i białe piżmo.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Cytryna Bergamotka Jabłko

Środkowe Nuty
Paczula Róża Jaśmin

Dolne Nuty
Nuty pudrowe Ambra Białe piżmo

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Starry Night by Montale.

Ten zapach przypomina mi...  

Starry Night Recenzje Perfum

zielona
zielona

Korzenny i aromatyczny, w moim odczuciu bardziej męski niż damski. Otwarcie lekko "aventusowe", ale wzmocnione nutą gęstego miodu. Mimo to nie jest ani trochę słodko czy ulepnie - intensywna aromatyczna świeżość [i soczystość zielonych jabłek] zgrabnie równoważy przebijający z głębin zapachu słodki orient.

To nie jest zły zapach, jestem pewna że dla wielu osób będzie idealnym i bezpiecznym zapachem na co dzień - ale mnie niestety nie porwał. Może ze względu na tę jabłkową aromatyczność, a może przez migrenę, którą Starry Night wywołał, jak zaczarowany flet szczury... x.x

Sep
04
2015

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Starry Night by Montale 2.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Starry Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Starry Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Starry Night marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Starry Night marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - kwiatowe
Avon Extraordinary Ineke Evening Edged In Gold Caron Royal Bain de Caron Oriflame Enigma Tocca Cleopatra Gale Hayman Sunset Boulevard Erreuno Erreuno Gucci Gucci Guilty Ebba Los Angeles Miss Natasha David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Jean Patou Moment Supreme Florascent Aqua Composita Tango

Popularne marki i zapachy: