Marki » M » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

So Amber Montale dla kobiet i mężczyzn

So Amber Montale dla kobiet i mężczyzn

So Amber marki Montale to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, So Amber został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutę głowy stanowi marokańska róża; nutami serca są szafran, drzewo sandałowe i ambra; nutami bazy są malina, wanilia i białe piżmo.

Marokańska róża

Szafran Drzewo sandałowe Ambra

Malina Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Amber by Montale.

So Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale So Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale So Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Amber marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Amber marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Aramis Aramis Cool Creed Imperial Millesime Donna Karan DK Moschino Uomo? Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Christian Dior Cologne Blanche Comptoir Sud Pacifique Vetyver Haiti Cereus Cereus No.7 Nautica Latitude Longitude Jardin de France Inahe Jovan Jovan Musk for Men Loewe Loewe 7