Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Royal Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2

agarowy
Royal Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Royal Aoud marki Montale to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak kumkwat, grejpfrut, agar (oud), indyjskie przyprawy, brzoskwinia, kokos i róża.

Kumkwat Grejpfrut Agar (oud) Indyjskie przyprawy Brzoskwinia Kokos Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Aoud by Montale.

Royal Aoud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Royal Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Royal Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Aoud marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Aoud marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joop! Joop! Homme Montale Black Aoud Phaedon Tabac Rouge Piotr Czarnecki Sensei Montale Full Incense Zirh Ikon Reminiscence Oud Thierry Mugler A*Men Pure Tonka Serge Lutens Fille en Aiguilles Alfred Dunhill Dunhill Serge Lutens Jeux de Peau Montale Dark Aoud Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Serge Lutens L'Eau Froide Christian Dior Dior Homme Parfum Prada Infusion d`Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Nasomatto Black Afgano Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu