Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Orient Extreme Montale dla kobiet i mężczyzn

Orient Extreme Montale dla kobiet i mężczyzn

Orient Extreme marki Montale to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, drzewo sandałowe, piżmo, benzoes i przyprawy.

Róża Drzewo sandałowe Piżmo Benzoes Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orient Extreme by Montale.

Orient Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Orient Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Orient Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orient Extreme marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orient Extreme marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Lanvin Arpege Pour Homme Estée Lauder Intuition for Men Al-Rehab Rehab Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Jacomo Jacomo for Men Avon Tomorrow for Men Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Lorenzo Villoresi Sandalo Serge Lutens Borneo 1834 Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Sonoma Scent Studio Encens Tranquille SoOud Kanz