Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Orange Flowers Montale dla kobiet i mężczyzn

Orange Flowers Montale dla kobiet i mężczyzn

miodowy
Orange Flowers Montale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orange Flowers marki Montale to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Orange Flowers został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są cytryna, przyprawy i mandarynka; nutami serca są ylang-ylang, miód, kwiat pomarańczy, paczula i jaśmin; nutami bazy są wanilia, mech dębowy, cedr i białe piżmo.

Cytryna Przyprawy Mandarynka

Ylang-ylang Miód Kwiat pomarańczy Paczula Jaśmin

Wanilia Mech dębowy Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Flowers by Montale.

Le Parfum Eau de Parfum Intense

Orange Flowers Recenzje Perfum

lenuary
lenuary

Zamówiony w ciemno...no może nie tak już w ciemno-bo składniki do wglądu powyżej ;) ale strzał w dyszkę!! Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście główna bohaterka tego zdarzenia-Pani Kwiat Pomarańczy. Pani-bo w moim odczuciu jest to bardzo kobiecy, zwiewny i w pewnym sensie-słodkawy zapach...uwielbiam wiosne we Włoszech-i to jest właśnie ta nutka sentymentu, umiejętnie uchwycona w tych perfach...wyraźnie wyczuwalny tez jest ylang-ylang z odrobinką nieśmiałej wanilii, o dziwo ylang jest bardzo subtelny i nienachalny...Gdzieś troszeńke czuć mandarynkę-ale bardziej znaną nam z cukierków czy żelek, niż z natury. Cedowo-piżmowa podstawa daje bardzo dobre uziemienie i stabilizację, dzięki czemu zapach jest jak ciezki aksamit ala kurtyny w teatrze- miękki, konkretny i gesto tkany. Zarazem jest kobiecy i rzeźko -winny (jeżeli wogóle można tak nazwać)..
Kolor: pomarańcz zmieszana z odrobiną wodnistej czerwieni-zupełnie jak w drinku Tequila Sunrise :)
Całość, a zwłasza otwarcie-bardzo podobna do Annick Goutal Un Matin d'Orange-na szczęście jak to Montalak-duuuuzo trwalsze! I troszkę badziej zadziorne...za to zakonczenie zapachu jest jak w Elie Saab la perfume intense-ciepłe i miodowe....rewelacyjne!
Zbawienie dla mej duszy-bo kocham tez zapach od Annick jak i Elie, o ile intense trzyma sie na mnie dobrze, o tyle Anick znika ze mnie w mgnieniu oka. A teraz slodko-waniliowym kwiatem pomarańczy będę mogła się cieszyć cały dzień! Zdrówko!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Orange Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Orange Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Flowers marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Flowers marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Balenciaga Eau de Cristobal Mona di Orio Nuit Noire Les Nereides Fleur Poudree de Musc Mary Kay Warm Amber Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Jeanne Arthes Sultane Silver Amouage Esprit d`Amouage Perry Ellis Reserve Annayake Miyabi Woman Sarantis B.U. Trendy Teufels Kuche Tender Effection