Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Moon Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn

Moon Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn

skórzany
agarowy

Moon Aoud marki Montale to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Moon Aoud został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są szafran, róża i agar (oud); nutami serca są wetyweria, paczula i skóra; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Szafran Róża Agar (oud)

Wetyweria Paczula Skóra

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moon Aoud by Montale.

Moon Aoud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Moon Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Moon Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moon Aoud marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moon Aoud marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Samsara Eau de Parfum Serge Lutens Miel De Bois Pierre Cardin Revelation Energy Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Crabtree & Evelyn Sandalwood Aveda Aveda Love Dana Ambush Lorenzo Villoresi Alamut Mistral Balinese Vanilla Diesel Only The Brave Music Animation Long Lost Perfume Bakir En Voyage Perfumes Makeda