Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Moon Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn

Moon Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn

skórzany
agarowy

Moon Aoud marki Montale to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Moon Aoud został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są szafran, róża i agar (oud); nutami serca są wetyweria, paczula i skóra; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Szafran Róża Agar (oud)

Wetyweria Paczula Skóra

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moon Aoud by Montale.

Moon Aoud Recenzje Perfum

Ładna nazwa i na jej podstawie można by stworzyć wspaniały zapach - już to sobie wyobrażam, srebrzysto - chłodny oud, z zimnymi kwiatami i smużką kadzidła. Ale to kolejny nudziarz - róża, oud, szafran i skóra. Ziew. Trwałość nie zachwyca, z początku jest intensywny, ale szybko gaśnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Moon Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Moon Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moon Aoud marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moon Aoud marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Ultraviolet FCUK FCUK Him Chanel Bois des Iles Vivienne Westwood Let It Rock Guerlain Vol de Nuit Evasion Rochas Desir Pour Homme Montale Royal Aoud Lorenzo Villoresi Patchouli Thierry Mugler A*Men Pure Malt Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Lili Bermuda Cedar FUBU Plush