Marki » M » « Grupy

Mango Manga Montale dla kobiet i mężczyzn

Mango Manga Montale dla kobiet i mężczyzn

tropikalny

Mango Manga marki Montale to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mango Manga został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są pomarańcza i mango; nutami serca są jaśmin, neroli i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, cedr virginia i agar (oud).

Pomarańcza Mango

Jaśmin Neroli Ylang-ylang

Wetyweria Mech dębowy Cedr Virginia Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mango Manga by Montale.

Mango Manga Recenzje Perfum

Angela
Angela

Tropikalna Guma Balonowa.

Początek mocno owocowy. Wyraźnie czuję mango i pomarańcza.
Jest słodko i ulepnie.
Zapach mango tak jadalny, tak realny, że aż ślinka cieknie. Ale jest w nich też coś chemicznego, metalowego i syntetycznego, co budzi mój sprzeciw.
Mango Manga w końcowej fazie staje się mleczny, kremowy, odrobinę drzewny, niestety nuty te są mało wyczuwalne. Ja jestem na NIE. Trwałość całodniowa.

hasi
hasi

Uwielbiam jeść mango, szczególnie takie niezbyt dojrzałe, z mocno żywicznym posmakiem.
Mango w wydaniu Montale jest zupełnie inne- słodkie do bólu, syntetyczne, ulepne. Przypomina postacie z mangi- przerysowane, sztuczne, dziwne.
Nie mogłabym ich nosić, czy dorosła osoba może pachnieć jak guma balonowa ?:) Okazało się, że może ponieważ odstąpiłam próbkę koleżance, która stwierdziła, że to najpiękniejszy owocowy zapach, jaki zna. Tak więc jak zawsze- co nos to inna opinia.
Trwałość- cały dzień, projekcja duża.

garygarfild
garygarfild

mango przelukrowane jak dla mnie. Pean na cześć landryny. dla mnie nie do przyjęcia. monochromatyczny i nie do zniesienia.

Nie podoba mi się. Mango uwielbiam jeść, ale sam zapach tego owocu jakoś mnie nie zachwyca. Tutaj oddany jest bardzo dobrze – początek jest sztuczny, gumowy i chemiczny, aż zęby bolą – później mdląco – słodki, z lekką drzewną nutą.

Trwałość na szczęście taka sobie, raczej jest przyczajony przy skórze.

patetico
patetico

W zapachu Montale występuje najrealniejsze mango, jakie kiedykolwiek czułam w perfumach.
Zero sztuczności i mangowej konfitury, tylko dojrzały owoc w promieniach słońca.
Można niemal poczuć ziarnisty miąższ, śliską skórkę i lepki, wonny sok.
Nie jest to mango z nilowego ogródka Hermesa, nie jest to nawet sympatyczny owoc z Kenzo Jungle Elephant.
To mango jakie trudno kupić w sklepie, bo zwykle jest sprzedawane w postaci niedojrzałej.
To mango podłączone do (i tu cytat z Franka Kimono) "aparatury co ma 1000 Wat":) - głośne i czysto brzmiące.
Mango odessane do gołej pestki.
Czuję się w tym zapachu jak na corocznym Międzynarodowym Festiwalu Mango w Delhi, jakbym zaliczyła wszystkie atrakcje związane z tym owocem.
Tak, tak, czego tam nie ma: konkurs jedzenia mango, quizy o mango, rzeźbienie w mango, spektakle, degustacje, wystawa ponad 500 odmian, dżemy, sosy, galaretki...
Nie na darmo ten zapach Montale w pierwszej kolejności pojawił się na rynku azjatyckim.
Owoc w Mango Manga to właśnie ten hinduski symbol boskich posłańców rodem z ogrodów i lasów mangowych eposu Ramajany - cudowny i magiczny.
Pięknie współgra z delikatną cierpkością skórki grejpfruta i pomarańczy, delikatną nutką jaśminu Sambac i kremowym ylang-ylang, pod koniec wygładzony charakterystycznym oudem i takim nieco starodrzewnym aromatem.
Jest i naturalnie i azjatycko i tropikalnie.
Ale wciąż jest to pieśń o mango - od początku do końca.
Jako, że w użyciu jest też nazwa 'posmacz indyjski', stwierdzam, że używając zapachu Montale mam i posmaczność:) i pomroczność jak przy zakochaniu.
Proszę więc wybaczyć te moje peany, nie mogłam się powstrzymać.
Widać czuję inaczej, nic nie poradzę.
Dla mnie właśnie brak sztuczności to największy atut tych perfum.
Doskonała trwałość i projekcja.
Polecam oczywiście smakoszom mango:)

kamolskee
kamolskee

Zapach pewnie bardziej kobiecy, ale przypadł mi do gustu. Czuć gumę balonową Donald i mango, ale w wersji "jogurtowej", tzn. takie kremowe. Idealne na upały. Trwałość na najwyższym poziomie.

zielona
zielona

A teraz coś z zupełnie innej beczki - człowiek z owocem mango w nosie.

Strasznie, ale to okrutnie nie mogłam się doczekać chwili, kiedy poznam coś nie-oudowego od Montale. Coś bliższego słodyczy Chocolate Greedy, równie mniamniuśnego i oczywistego w swej prostocie. No to wreszcie mam [choć widzę, że nawet tutaj oudu nie omieszkali dowalić].
Mango Manga to ekstremum tropikalne - na granicy z przesadą i chemiczną syntetycznością balonowych gum do żucia. Jest pomarańczowo-mlecznie, soczyście, ale i kremowo. Słodko, słodziej, przeapetycznie. Ten zapach sprawia mi niewysłowioną radość ze swojej prostoty i nie udawania, że jest czymś innym jak nachalnie owocowym ulepem. I ta trwałość!
Sukces ma wypisany na eee, woreczku ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Mango Manga, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Mango Manga, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mango Manga marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mango Manga marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Gio Giorgio Armani Acqua di Gio Chanel Chance Eau Tendre Versace V/S Versus Givenchy Fleur d'Interdit M. Micallef Ylang in Gold Calvin Klein Eternity Van Cleef & Arpels Un Air de First Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Lubin Idole Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Marina Picasso Chapeau Bleu Thierry Mugler Alien Essence Absolue Bvlgari Rose Essentielle Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Thierry Mugler A*Men Amouage The Library Collection Opus VI Yves Saint Laurent Baby Doll Issey Miyake Le Feu d'Issey Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II