Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Louban Montale dla kobiet i mężczyzn

Louban Montale dla kobiet i mężczyzn

dymny
agarowy

Louban marki Montale to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, drzewo sandałowe, paczula, kadzidło, olibanum, róża, agar (oud) i liść fiołka.

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Kadzidło Olibanum Róża Agar (oud) Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Louban by Montale.

Louban Recenzje Perfum

gdruzbiak
gdruzbiak

Zaczęłam poznawanie marki Montale od tych zapachów, które prawie nie miały w polskiej F. recenzji. Jednym z pierwszych był Louban i naprawdę było to dla mnie odkrycie. Dla mnie to słodka konfiturowa róża, a bardziej płatki róży w cukrze, podlane paczulą z lekką nutą kadzidła i na koniec zmiękczone drzewem sandałowym. Wszystkie te nuty w zasadzie czuć od początku, przeplatają się i trwają, nie wiadomo, która kiedy się wybije. Dla mnie wybitny, ale może zmienię zdanie, jak poznam kolejne montalki.A kiedyś mi się wydawało, że ja nie lubię różanych zapachów ;))) Zapomniałam dodać, że agar oczywiście jest wyczuwalny, ale nie przytłacza, a nadaje fajnej ostrości tej różanej słodyczy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Louban, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Louban, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Louban marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Louban marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hermes Eau des Merveilles Diesel Zero Plus Masculine Serge Lutens Cedre Bond No 9 Bleecker Street Givenchy Pi Metallic Collector Annick Goutal Musc Nomade Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber ID Parfums Le Temps de Reines Playboy Press To Play Hollywood Strellson Strellson No 1 Teufels Kuche Patchouly Incubus