Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Louban Montale dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

dymny
agarowy

Louban marki Montale to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, drzewo sandałowe, paczula, kadzidło, olibanum, róża, agar (oud) i liść fiołka.

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Kadzidło Olibanum Róża Agar (oud) Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Louban by Montale.

Louban Recenzje Perfum

gdruzbiak
gdruzbiak

Zaczęłam poznawanie marki Montale od tych zapachów, które prawie nie miały w polskiej F. recenzji. Jednym z pierwszych był Louban i naprawdę było to dla mnie odkrycie. Dla mnie to słodka konfiturowa róża, a bardziej płatki róży w cukrze, podlane paczulą z lekką nutą kadzidła i na koniec zmiękczone drzewem sandałowym. Wszystkie te nuty w zasadzie czuć od początku, przeplatają się i trwają, nie wiadomo, która kiedy się wybije. Dla mnie wybitny, ale może zmienię zdanie, jak poznam kolejne montalki.A kiedyś mi się wydawało, że ja nie lubię różanych zapachów ;))) Zapomniałam dodać, że agar oczywiście jest wyczuwalny, ale nie przytłacza, a nadaje fajnej ostrości tej różanej słodyczy.

Louban by Montale 3.50 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Louban, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Louban, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Louban marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Louban marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Diesel Plus Plus Masculine Chanel Coco Mademoiselle Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Givenchy Pi Leather Jacket Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Red Flower Organic Perfume Guaiac DSH Perfumes Oude Arabique Arno Sorel Shaman Gold Mazzolari Lei Teufels Kuche Patchouly Incubus Fragonard Eau de Hongrie