Marki » M » kwiatowe « Grupy

Highness Rose Montale dla kobiet

Highness Rose Montale dla kobiet

Highness Rose Montale dla kobiet Zdjęcia

Highness Rose marki Montale to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, przyprawy i róża bułgarska.

Fiołek Przyprawy Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Highness Rose by Montale.

Highness Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Highness Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Highness Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Highness Rose marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Highness Rose marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Avon Rare Pearls Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Lalique Flora Bella Prince 3121 Prada No2 Oeillet Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine JoAnne Bassett Magie d’ Or Rifat Ozbek Ozbek 1001