Marki » M » kwiatowe « Grupy

Highness Rose Montale dla kobiet

Highness Rose Montale dla kobiet

Highness Rose Montale dla kobiet Zdjęcia

Highness Rose marki Montale to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, przyprawy i róża bułgarska.

Fiołek Przyprawy Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Highness Rose by Montale.

Highness Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Highness Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Highness Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Highness Rose marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Highness Rose marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jacomo Paradox Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Victorio & Lucchino Bambina Max Mara Max Mara Gold Touch Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Bijan DNA Femme The Different Company Bois d`Iris Le Prince Jardinier Bouton de Rose Bob Mackie Perhaps Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Krigler Chateau Krigler