Marki » M » orientalne « Grupy

Ginger Musk Montale dla kobiet i mężczyzn

Ginger Musk Montale dla kobiet i mężczyzn

kwaśny

Ginger Musk marki Montale to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, czerwone jagody, piżmo i jeżyna.

Imbir Czerwone jagody Piżmo Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ginger Musk by Montale.

Ginger Musk Recenzje Perfum

Poza tytułowym imbirem i piżmem w nutach widnieją jeszcze porzeczki i jeżyny i właściwie na skórze czuć tylko owoce. Imbiru nie zauważyłam, a piżmo w tym zapachu to pewnie delikatna nuta mydła, która czasami przedziera się przez owocowy dżem.

Słaby zapach – nudny, o mizernej trwałości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Ginger Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Ginger Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ginger Musk marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ginger Musk marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Esprit Esprit Horizon Men Guerlain Eau de Lit Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee Diptyque Eau Lente Creed Royal Delight Creed Vanisia Laura Mercier Ambre Passion Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Tonino Lamborghini Mitico Aramis JHL Mazzolari Ambra