Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Deep Roses Montale dla kobiet i mężczyzn

Deep Roses Montale dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Deep Roses marki Montale to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Deep Roses został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, ambra, mandarynka, róża, agar (oud) i piwonia.

Piżmo Ambra Mandarynka Róża Agar (oud) Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deep Roses by Montale.

Deep Roses Recenzje Perfum

AlexGGS
AlexGGS

Idę na randkę. Ubrana w długa suknię, kapelusz czekam nad Sekwaną. Zjawia się z uśmiechem skrywanym za wąsikiem. Przynosi bukiet różyczek. Pachną mocno. Ich zapach miesza się z jego wonią. A to syn aptekarza. Przyniósł ze sobą zapach ziół przechowywanych w przepastnych szufladach, lekki aromat kamforki, trochę aromatu miętowych pastylek. Siadamy w kafejce nad filiżankami herbaty do których podano na spodeczkach z malutkimi, srebrnymi łyżeczkami konfiturę różaną doprawioną jak nic olejkiem z róży bułgarskiej.
To taki smakowity ogród.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Deep Roses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Deep Roses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deep Roses marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deep Roses marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Truth Lush Otto Kern Otto Kern Woman Luciano Soprani Solo Amore M. Micallef Note Ambree Nicolas Danila Amazonian Gardens Moschino Toujours Glamour Creed Angelique Encens Detaille Alizee LR Heidi Klum Vero Profumo rubj eau de parfum Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif John Mac Steed Lady Mac Steed Rose