Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Crystal Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn

agarowy
ozonowy
wodny

Crystal Aoud marki Montale to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Crystal Aoud został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są melon, zielone jabłko i mandarynka; nutami serca są drzewo tekowe, agar (oud), paczula i drzewo sandałowe; nutami bazy są wanilia, szafran i białe piżmo.

Melon Zielone Jabłko Mandarynka

Drzewo tekowe Agar (oud) Paczula Drzewo sandałowe

Wanilia Szafran Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crystal Aoud by Montale.

Crystal Aoud Recenzje Perfum

Cytrusowy oud - oprócz cytrusów są tam też inne owoce, ale na mojej skórze głównie wybija się cytryna i pomarańcza. W tle plącze się też nieśmiertelna Montalowa róża, ale specjalnie się nie wyróżnia. Przez większość dnia czuć wyłącznie cytrusy, podbite ostrą nutą drzewną i delikatnym oud. Trwałość przyzwoita, choć niezbyt intensywny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Crystal Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Crystal Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crystal Aoud marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crystal Aoud marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Joop! Joop! Thrill Man Weil So Weil Canali Winter Tale Special Edition Fred Hayman 273 Indigo for Men M. Asam Men Wild Water Coach Coach for Men Pacifica Sandalwood Roxana Illuminated Perfume Q Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Arno Sorel Shaman Sport Smell Bent The Bi-Polar Express