Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Boise Fruite Montale dla kobiet i mężczyzn

Boise Fruite Montale dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Boise Fruite marki Montale to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Boise Fruite został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, petitgrain, drzewo sandałowe, bergamotka, lima i liść fiołka.

Wetyweria Petitgrain Drzewo sandałowe Bergamotka Lima Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boise Fruite by Montale.

Silver Mountain Water

Boise Fruite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Boise Fruite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Boise Fruite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boise Fruite marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boise Fruite marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Salvador Dali Black Sun Lacoste Hot Play Benetton Benetton Sport Man Ferrari Ferrari Light Essence Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Mark Buxton Black Angel Fred Hayman 273 Indigo for Men Le Labo Bergamote 22 Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Parfums Berdoues 1902 Vetiver Rasasi Emotion Men Basile Basile Style Homme