Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aoud Velvet Montale dla kobiet i mężczyzn

Aoud Velvet Montale dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Aoud Velvet marki Montale to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang i gardenia tahitańska; nutą serca jest agar (oud); nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i fasolka tonka.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Gardenia tahitańska

Agar (oud)

Drzewo sandałowe Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Velvet by Montale.

Aoud Velvet Recenzje Perfum

Oud delikatny i spokojny, z dużą dawką odrobinę pudrowych kwiatów i bardzo ładnego mydełka. Trwałość świetna – tutaj Montale prawie nigdy mnie nie zawodzi, za co kocham tę firmę.

Aoud Velvet by Montale 3.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Velvet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Velvet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Velvet marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Velvet marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera 212 Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Versace Versace Woman Bvlgari Omnia Amethyste Ralph Lauren Glamourous Daylight Shiseido Zen Yllozure Yllozuria Hilde Soliani Ti Amo: Iris Diptyque Tam Dao Geo. F. Trumper Eucris Berkeley Square Rose Petal Lalique Lalique Edition Limitee 2011