Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Aoud Shiny Montale dla kobiet i mężczyzn

Aoud Shiny Montale dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

agarowy

Aoud Shiny marki Montale to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aoud Shiny został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), drzewo sandałowe, paczula, liść fiołka, cypriol i róża bułgarska.

Agar (oud) Drzewo sandałowe Paczula Liść fiołka Cypriol Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Shiny by Montale.

Aoud Shiny Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Shiny, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Shiny, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Shiny marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Shiny marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Heart Guerlain Rose Barbare Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Marks and Spencer True Red Carven Ma Griffe Georges Stahl Elle d`Elissa Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Lotto Gravity Power for Women Lancome Hypnose Senses Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Jessica Simpson Fancy Nights