Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Aoud Red Flowers Montale dla kobiet i mężczyzn

Aoud Red Flowers Montale dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
agarowy

Aoud Red Flowers marki Montale to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), drzewo sandałowe, szafran, nagietek i róża.

Agar (oud) Drzewo sandałowe Szafran Nagietek Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Red Flowers by Montale.

Aromatics Elixir

Aoud Red Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Red Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Red Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Red Flowers marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Red Flowers marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After) Atelier Cologne Bois Blonds Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Serge Lutens Feminite du Bois The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Dolce&Gabbana By Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber Serge Lutens Cedre Bond No 9 Bleecker Street Jacomo Jacomo de Jacomo Laura Mercier Minuit Enchante