Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Aoud Night Montale dla kobiet i mężczyzn

agarowy
skórzany
Aoud Night Montale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aoud Night marki Montale to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Aoud Night został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są bergamotka, sycylijska cytryna, nuty owocowe i agar (oud); nutami serca są marokańska róża i liść indonezyjskiej paczuli; nutami bazy są ambra, białe piżmo, skóra, drzewo gwajakowe i drzewo sandałowe.

Bergamotka Sycylijska cytryna Nuty owocowe Agar (oud)

Marokańska róża Liść indonezyjskiej paczuli

Ambra Białe piżmo Skóra Drzewo gwajakowe Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Night by Montale.

Aoud Night Recenzje Perfum

Anaita
Anaita

Skórzany aoud z bardzo delikatnym (jak dla mnie - momentami nawet nie wyczuwalnym) tłem z róży. Zdecydowany uniseks. Bardzo mocne otwarcie, później łagodnieje, kiedy dochodzi ambra i piżmo. Projekcja (kiedy już pierwsza faza uderzeniowa się wyciszy)średnia, trwałość: ogromna.

seeandsmell
seeandsmell

Z Montale Aoud Night polubiłam się od razu. Wyobrażam sobie, że fanów delikatniejszych perfum pierwszy kwadras może zwalić z nóg swoją mocą, a dalsza część kompozycji zniechęcić skojarzeniem z gęstym, słodko-gorzkim syropem… ale na mnie pachnie obłędnie, toteż najpierw zaprosiłam próbkę do swojego domu, a potem — cały flakon.

Mroczne, zawiesiste chmury oudu rozświetlone jasnymi gwiazdami słodkiej róży, rozpostarte na ciepłym, kremowym, ambrowo-skórzanym niebie. To mocny, zmysłowy i bardziej kobiecy niż męski zapach, bardziej na zimę niż na jakąkolwiek inną porę roku. Oczyma wyobraźni widzę go jako śpiącą niedźwiedzicę — niby oswojoną, ale nie do końca. Śpi, oddycha spokojnie, daje się lekko głaskać. Ale nie możemy być pewni (a może raczej — możemy?), że wraz z otwarciem oczu, nie obudzi się w niej dzikość. Na mojej skórze utrzymuje się co najmniej 6 godzin, na ubraniach znacznie dłużej. Mój zimowy szal przesiąkł nim na dobre. Choć producent przedstawia go nam jako złoto-czarny, dla mnie jego kolorem jest ciemny, głęboki fiolet. W dotyku byłby mięsistym aksamitem. W smaku — nałęczowską śliwką w czekoladzie. Mniam.

Aoud Night by Montale 3.86 out of 5 based on 9 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Night marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Night marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Nasomatto Black Afgano Marni Marni The Vagabond Prince Enchanted Forest Creed Aventus Serge Lutens Feminite du Bois Carven Ma Griffe Christian Dior Dior Addict Eau Delice Profumum Roma Battito d`Ali By Kilian Straight to Heaven Serge Lutens Serge Noire Jesus Del Pozo Ambar La Perla J`Aime La Nuit Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Versace Crystal Noir Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Agent Provocateur L'Agent Yves Saint Laurent Opium Amouage Interlude Man