Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Aoud Musk Montale dla kobiet i mężczyzn

Aoud Musk Montale dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Aoud Musk marki Montale to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, drzewo hebanowe, wetyweria, ambra, piżmo i agar (oud).

Szafran Drzewo hebanowe Wetyweria Ambra Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Musk by Montale.

Duro

Aoud Musk Recenzje Perfum

Początek dziwny - mocny, głośny oud i słodkawa, nieco mdląca nuta piżma, przyprawiona szafranem. Później zapach osiada na skórze, nie zmienia się i powoli zamiera.

Nie podoba mi się - oud jak oud, ale liczyłam na piżmo, tutaj jest jednak nieciekawe i dziwne, ani zwierzęce, ani mydlane. Pogłoski o jego monstrualnej sile rażenia na mojej skórze się nie potwierdziły, po 4 godzinach nie ma po nim właściwie śladu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Musk marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Musk marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Montale Black Aoud Amouage Jubilation for Men Olivier Durbano Black Tourmaline Nasomatto Black Afgano Montale Dark Aoud Prada Infusion d`Homme Lubin Idole Comme des Garcons Black Montale Blue Amber Gucci Gucci pour Homme M. Micallef Aoud Serge Lutens Fille en Aiguilles Zirh Ikon By Kilian Straight to Heaven Profumum Roma Fumidus Christian Dior Fahrenheit Absolute Amouage Amouage Lyric Man Carner Barcelona Cuirs Amouage Amouage Epic Man