Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Aoud Musk Montale dla kobiet i mężczyzn

Aoud Musk Montale dla kobiet i mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 4

agarowy

Aoud Musk marki Montale to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, drzewo hebanowe, wetyweria, ambra, piżmo i agar (oud).

Szafran Drzewo hebanowe Wetyweria Ambra Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Musk by Montale.

Duro

Aoud Musk Recenzje Perfum

Aoud Musk by Montale 3.88 out of 5 based on 8 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Musk marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Musk marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Montale Black Aoud Olivier Durbano Black Tourmaline Amouage Jubilation for Men Nasomatto Black Afgano Montale Dark Aoud Lubin Idole Prada Infusion d`Homme Zirh Ikon By Kilian Straight to Heaven Gucci Gucci pour Homme Amouage Amouage Lyric Man Montale Blue Amber Christian Dior Fahrenheit Absolute Comme des Garcons Black M. Micallef Aoud Montale Red Vetyver Serge Lutens Fille en Aiguilles Guerlain Heritage Eau de Toilette Yves Saint Laurent M7