Marki » M » drzewno - wodne « Grupy

Aoud Forest Montale dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2

morski
agarowy

Aoud Forest marki Montale to drzewno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak woda morska, piżmo, cytryna amalfi, grejpfrut, rozmaryn, róża, imbir, agar (oud) i ambra.

Woda morska Piżmo Cytryna Amalfi Grejpfrut Rozmaryn Róża Imbir Agar (oud) Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Forest by Montale.

Aoud Forest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Forest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Forest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Forest marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Forest marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Cartier Déclaration Bois Bleu Trussardi Trussardi Jeans Men Liz Claiborne Curve Crush for Men Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 Issey Miyake L’Eau d’Issey pour Homme Edition Bois Diesel Fuel for Life Summer Sage Machado Turquoise Rasasi Fighting Temptation Rasasi Hope Men Marina Yachting Marina Adolfo Dominguez Bambu Andrea Maack Craft