Marki » M » drzewno - wodne « Grupy

Aoud Forest Montale dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2

morski
agarowy

Aoud Forest marki Montale to drzewno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak woda morska, piżmo, cytryna amalfi, grejpfrut, rozmaryn, róża, imbir, agar (oud) i ambra.

Woda morska Piżmo Cytryna Amalfi Grejpfrut Rozmaryn Róża Imbir Agar (oud) Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Forest by Montale.

Aoud Forest Recenzje Perfum

Aoud Forest by Montale 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Forest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Forest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Forest marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Forest marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Escada Sunset Heat for Men Cartier Déclaration Bois Bleu Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men DSQUARED² She Wood Issey Miyake L’Eau d’Issey pour Homme Edition Bois Givenchy Play Summer Vibrations CB I Hate Perfume M2 Black March CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday CB I Hate Perfume At The Beach 1966 Rasasi Fighting Temptation Andree Putman Preparation Parfumee Avon Jet Femme Holiday