Marki » M » skórzane « Grupy

skórzany
agarowy
dymny
tytoniowy

Aoud Cuir d’Arabie marki Montale to skórzane perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak tytoń, brzoza, agar (oud) i skóra.

Tytoń Brzoza Agar (oud) Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Cuir d’Arabie by Montale.

Faqat Lil Rijal

Aoud Cuir d’Arabie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Cuir d’Arabie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Cuir d’Arabie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Cuir d’Arabie marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Cuir d’Arabie marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Jubilation for Men Creed Virgin Island Water Amouage Amouage Epic Man Amouage Interlude Man Montale Dark Aoud Kinski Kinski Tom Ford Sahara Noir Creed Silver Mountain Water Baldessarini Ambré Profumum Roma Acqua di Sale Amouage Memoir Man Comme des Garcons Amazingreen Lubin Idole Montale Black Aoud Comme des Garcons Wonderwood Montale Intense Cafe Serge Lutens Fille en Aiguilles Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Nasomatto Black Afgano Christian Dior Dior Homme Intense