Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Aoud Collection - Red Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn

Aoud Collection - Red Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Aoud Collection - Red Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aoud Collection - Red Aoud marki Montale to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aoud Collection - Red Aoud został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są agar (oud) i pieprz; nutami serca są szafran, róża i kmin; nutami bazy są korzeń irysa, wetyweria i drzewo sandałowe.

Agar (oud) Pieprz

Szafran Róża Kmin

Korzeń irysa Wetyweria Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Collection - Red Aoud by Montale.

Gold Rose Oudh

Aoud Collection - Red Aoud Recenzje Perfum

Oud dość nietypowy - nutę agaru czuć właściwie tylko na początku i to w wydaniu light, dość mydlanym. Później zapach coraz bardziej się wypudrza - z nut na czoło wychodzi kłącze irysa, całość robi się dość pudrowa, ale trochę dziwna - jakby pudrowość kosmetyczną zmieszać ze zmielonymi na bardzo drobno mącznymi orzechami.

Zapach ciekawy i trwały, ale coś mi tu jednak zgrzyta.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Collection - Red Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Collection - Red Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Collection - Red Aoud marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Collection - Red Aoud marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Montale Greyland Jesus Del Pozo Arabian Nights Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Olivier Durbano Black Tourmaline Creed Aventus Yves Saint Laurent M7 Amouage Amouage Epic Man Montale Black Aoud Amouage Jubilation for Men Lalique Encre Noire Mancera Cedrat Boise Historiae Mystic Oud Burberry Burberry Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia M. Micallef Emir Tom Ford Neroli Portofino Olivier Durbano Citrine Montale Dark Aoud Profumum Roma Arso