Marki » M » orientalne « Grupy

Aoud Collection - Golden Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn

agarowy
skórzany
Aoud Collection - Golden Aoud Montale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aoud Collection - Golden Aoud marki Montale to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aoud Collection - Golden Aoud został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są róża, geranium i paczula; nutami serca są skóra, i papryczka chili; nutami bazy są agar (oud), drzewo tekowe, cedr i szafran.

Róża Geranium Paczula

Skóra Papryczka chili

Agar (oud) Drzewo tekowe Cedr Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Collection - Golden Aoud by Montale.

Aoud Collection - Golden Aoud Recenzje Perfum

Nic specjalnego, nazwałabym go typowym Montalakiem. Róża z oudowym tłem, trochę szafranu, szczypta wytrawnego geranium. Całość dość mydlana i w sumie urocza, ale bardzo wtórna. Trwałość przyzwoita, ale intensywność pozostawia do życzenia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Collection - Golden Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Collection - Golden Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Collection - Golden Aoud marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Collection - Golden Aoud marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Celine Celine Oriental Summer Avon Black Suede Guerlain Eau de Lit Benetton Benetton Hot Chanel Allure Homme Edition Blanche Thierry Mugler Angel La Part des Anges Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Boadicea the Victorious Intriguing Agonist The Infidels Rasasi Al Maqam David & Victoria Beckham Intimately Yours Men Ermenegildo Zegna Zegna Forte