Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aoud Collection - Aoud Flowers Montale dla mężczyzn

Aoud Collection - Aoud Flowers Montale dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

agarowy
Aoud Collection - Aoud Flowers Montale dla mężczyzn Zdjęcia Aoud Collection - Aoud Flowers Montale dla mężczyzn Zdjęcia

Aoud Collection - Aoud Flowers marki Montale to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Aoud Collection - Aoud Flowers został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, drzewo gwajakowe, bergamotka, róża, drzewo tekowe, piżmo i agar (oud).

Geranium Drzewo gwajakowe Bergamotka Róża Drzewo tekowe Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Collection - Aoud Flowers by Montale.

Aoud Collection - Aoud Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Collection - Aoud Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Collection - Aoud Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Collection - Aoud Flowers marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Collection - Aoud Flowers marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Banana Republic Alabaster Lentheric Tweed Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Indult Isvaraya Salvador Dali ITISLOVE Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense O Boticario Accordes Christopher Joseph Christopher Joseph M. Micallef Jewel IKKS Private Only for Men Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum