Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Aoud Blossom Montale dla kobiet i mężczyzn

Aoud Blossom Montale dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
żółtych kwiatów

Aoud Blossom marki Montale to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aoud Blossom został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, róża, fiołek i nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, krokosz i agar (oud).

Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Róża Fiołek Nuty kwiatowe

Piżmo Drzewo sandałowe Krokosz Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Blossom by Montale.

Aoud Blossom Recenzje Perfum

Nuty cudne, sam zapach to niestety tylko głośne, duszące, kwiatowe mydło, bez możliwości rozróżnienia poszczególnych nut. Oud jest gdzieś w tle, nadaje całości dziwnego, gorzkiego posmaku. Nic wartego zapamiętania, trwałość za to dość dobra.

Beata Maria
Beata Maria

Piękna nazwa i ... tyle. Aoud Blossom jest tak okropnie sztucznym zapachem,że aż odczuwam ból fizyczny. Makabra.
Nuty głowy i bazy są bardzo niemrawe ale serce to istny kwiatowy potwór. Wszystko tam jest, zmiksowane w jakimś kotle, na szybko - bo trzeba było rzucić do sprzedaży nowy zapach, ale jest to "dzieło" kompletnie nieudane. Mój ulubiony aoud niestety tylko pogarsza całą sprawę mimo, iż nie jest go zbyt dużo. Dopiero gdy Aoud Blossom wycisza się aby przejść do fazy wygaśnięcia można poczuć coś bliższego naturze,bliższego prawdziwym kwiatom. Jest to jednak już baardzo bliskoskórne.
Ogólnie rzecz biorąc nie lubię tego zapachu, uważam go za jeden z najmniej udanych u Pierre'a Montale. Kiepska trwałość i bardzo słaba projekcja, które tu jawią mi się jako atuty. Flakon oczywiście typowy dla marki Montale.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Blossom marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Blossom marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Sexy Avon True Glow Nightfall Parfums Elite Elite Model Attitude Calypso St. Barth Jala Jasper Conran Mistress Jar Parfums Bolt of Lightning Anya`s Garden Fairchild Tesori d`Oriente Papavero del Tibet Penhaligon`s Night Scented Stock Jesus Del Pozo Ambar Shakira S Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle