Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Monsoon Monsoon dla kobiet

Monsoon Monsoon dla kobiet

Monsoon Monsoon dla kobiet Zdjęcia Monsoon Monsoon dla kobiet Zdjęcia Monsoon Monsoon dla kobiet Zdjęcia Monsoon Monsoon dla kobiet Zdjęcia Monsoon Monsoon dla kobiet Zdjęcia

Monsoon marki Monsoon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Monsoon został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, neroli i liczi; nutą serca jest róża; nutami bazy są przyprawy i ambra.

Bergamotka Neroli Liczi

Róża

Przyprawy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Monsoon by Monsoon.

Monsoon Recenzje Perfum

Monsoon by Monsoon 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monsoon Monsoon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monsoon Monsoon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Monsoon marki Monsoon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Monsoon marki Monsoon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie Jean Patou Ma Liberte Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Al-Rehab Manarah Parfums Elite Elite Model Attitude Histoires de Parfums Tubereuse 2 Virginale Amouage Jubilation for Women Jasper Conran Mistress Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Xerjoff Esquel