Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Tea Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet

Mam: 1

ozonowy
White Tea Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet Zdjęcia

White Tea marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi herbata; nutami serca są konwalia, gardenia, kardamon i pieprz; nutami bazy są piżmo i mate.

Herbata

Konwalia Gardenia Kardamon Pieprz

Piżmo Mate

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Tea by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

White Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Tea marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Tea marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Nina Ricci Premier jour Lucky Day Moschino Couture! Al-Rehab Al Fakhamah Perfect Sense Mane Yu Michael Kors Michael Paul Smith Sunshine Edition for Women Lacoste Femme de Lacoste Lancome Magnifique Eau de Toilette s.Oliver QS by s.Oliver Roberto Verino Gold Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli Sabon Zohar (Musk)