Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Musk Pour Femme Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet

White Musk Pour Femme Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet

Miałem: 1

White Musk Pour Femme Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet Zdjęcia

White Musk Pour Femme marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin i lilia wodna; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Lilia wodna

Paczula Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk Pour Femme by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

White Musk Pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia White Musk Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia White Musk Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk Pour Femme marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk Pour Femme marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Boucheron B Sonoma Scent Studio Opal Christopher Joseph Christopher Joseph Ghost Captivating Vera Wang Vera Wang Anniversary Farmacia SS. Annunziata Kama Bond No 9 Washington Square Novae Plus Sky Blue Le Labo Belle Du Soir