Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Musk Pour Femme Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet

White Musk Pour Femme Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet

Miałem: 1

White Musk Pour Femme marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin i lilia wodna; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Lilia wodna

Paczula Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk Pour Femme by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

White Musk Pour Femme Recenzje Perfum

White Musk Pour Femme by Monotheme Fine Fragrances Venezia 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia White Musk Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia White Musk Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk Pour Femme marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk Pour Femme marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Hermes Kelly Caleche Sarah Jessica Parker Covet Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Baldinini Baldinini Comme des Garcons Pearly Monster Kylie Minogue Couture Jesus Del Pozo On El Roberto Verino Gold Yves Rocher Cantate Kristel Saint Martin Parfum D'Or Montale Velvet Flowers LR Heidi Klum Dreams