Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Tiare de Tahiti Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet

Tiare de Tahiti Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet

kakaowy
migdałowy

Tiare de Tahiti marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Tiare de Tahiti został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, migdał, kakao, gardenia tahitańska i orchidea.

Wanilia Migdał Kakao Gardenia tahitańska Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tiare de Tahiti by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Tiare de Tahiti Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tiare de Tahiti marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tiare de Tahiti marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Betsey Johnson Betsey Johnson Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Carol`s Daughter Pearls IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Oriflame Dancing Lady Gale Hayman Delicious Cotton Candy Krigler Subtle Orchid 10 Stacked Style Fiore Flirt Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Esme Rene Beautiful U Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume