Marki » M » aromatyczne « Grupy

Tea Leaves White Tea & Rice Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Tea Leaves White Tea & Rice marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tea Leaves White Tea & Rice został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak biała herbata, jaśmin i ryż.

Biała herbata Jaśmin Ryż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tea Leaves White Tea & Rice by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Tea Leaves White Tea & Rice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tea Leaves White Tea & Rice marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tea Leaves White Tea & Rice marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Maurer & Wirtz Tabac Sport The Body Shop White Musk For Men Benetton B. Clean Relax Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Lomani Lomani pour Homme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Gendarme 7 Sinful Scents Greed Frank Los Angeles Frank No.2 CB I Hate Perfume Lavender Tea Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Solinotes Musc