Marki » M » aromatyczne « Grupy

Tea Leaves White Tea & Rice Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Tea Leaves White Tea & Rice marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tea Leaves White Tea & Rice został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak biała herbata, jaśmin i ryż.

Biała herbata Jaśmin Ryż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tea Leaves White Tea & Rice by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Tea Leaves White Tea & Rice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tea Leaves White Tea & Rice marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tea Leaves White Tea & Rice marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Cattier Tonissima Fragrances of Ireland Inis Puma Urban Motion for Him Acca Kappa White Moss Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Roger & Gallet L`Homme D.S. & Durga Burning Barbershop Florascent Aqua Aromatica Lavande