Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Tea Leaves Red Tea & Spices Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Tea Leaves Red Tea & Spices marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tea Leaves Red Tea & Spices został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, czerwona herbata i kardamon.

Gałka muszkatołowa Czerwona herbata Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tea Leaves Red Tea & Spices by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Tea Leaves Red Tea & Spices Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tea Leaves Red Tea & Spices marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tea Leaves Red Tea & Spices marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Comptoir Sud Pacifique Ecume de The Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Jardin de France Gingembre Amouage Ciel Pour Homme Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Nez a Nez Atelier d’Artiste Demeter Fragrance Chai Tea Rasasi Blue For Men D.S. & Durga Coriander Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Melvita Appetizing Spices