Marki » M » aromatyczno - zielone « Grupy

Tea Leaves Green Tea & Bamboo Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Tea Leaves Green Tea & Bamboo marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tea Leaves Green Tea & Bamboo został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, zielona herbata i cytryna.

Imbir Zielona herbata Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tea Leaves Green Tea & Bamboo by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Tea Leaves Green Tea & Bamboo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tea Leaves Green Tea & Bamboo marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tea Leaves Green Tea & Bamboo marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 Ted Lapidus Blueted Avon Pro Sport Tournament Halston Halston 1-12 Jardin de France The vert Aroma M Geisha O-Cha Gendarme Gendarme O Boticario Uomini Julian Rouas Swing version two Krigler Good Fir Adolfo Dominguez Te Verde